Feministki jak ksiądz Lemański

Pamiętacie księdza Lemańskiego, pupilka lewackich mediów, którego wypowiedzi cytowane były w kontekście każdego komentarza o Złym Kościele. Pamiętacie pewnie co i gdzie mówił zbuntowany ksiądz.  Pamiętacie na pewno ile zajadłych, antyklerykalnych komentarzy było pod każdą myślą kapłana chętnego do odnowy moralnej Kościoła.

Ksiądz Lemański, słuchając rad antyklerykałów idealnie wkomponował się w ich środowisko. Klepał co mu ślina na język przyniosła, rzucał pomówieniami, podsycając do granic wytrzymałości temperaturę ciała poszukiwaczy pedofilów w Kościele.

Potem mówił, że to my nie rozumiemy tego co mówił, to my wymyślamy historie, to my nadinterpretujemy. I groził, że do Papieża na skargę pójdzie bo nikt w Kościele go nie kocha -wręcz przeciwnie. Jak Chrystusa próbują go usunąć.

Po lewej brzmiały brawa, kamery chodziły za księdzem, media publikowały codzienne przemyślenia księdza i wyczekiwały chwili gdy Papież zdelegalizuje Kościół Katolicki w Polsce. Nie doczekały się -zaś Papież zdelegalizował Lemańskiego, pozostawiając go w przeświadczeniu, że został zaszczuty przez Swoich Kapłanów.

Co to ma wspólnego z polskimi feministkami, którymi już powoli .. (brzydkie słowo) na sam dźwięk ich nazwy?

Nawet nie wiecie jak dużo.

Ten sam schemat działania: mącenie, dezinformacja, obrażanie, szczucie w świetle kamer. 

Gender Srender, który zdominował lewackie dni przed/w czasie/po Świętach jest przykładem jak pospolite mechanizmy stosuje lewactwo by dopchać się do władzy. Oto przez ostatnie miesiące co jedna mądrzejsza i piękniejsza genderka tłumaczyła nam, że równość płci to syn Kowalskiej biegający w ramach zabawy w różowej sukieneczce po przedszkolu, córka Nowaka bijąca się na pięści po różowych policzkach z córką Zielińskiej, a sami rodzice Kowalscy, Nowakowie i Zielińscy mają w łazience uczyć dzieciaki jak się masturbować.

Te wizje genderki prezentowały ochoczo i w radiu i w telewizji przypominając, że robią to dla dobra małych dzieci by uchronić je przed pedofilami. Pedofilami w Kościele oczywiście bo inne to się nie liczy. Pokazałam te programy swoim niemieckim znajomym by upewnić się czy Światła Europa już to przerobiła i jak się ma teraz, a oni oczy w słup i pytają co to za bzdury..

Oczy w słup nie tylko oni. Ja też, rodzice też, na samą myśl co czeka dziecko pod opieką genderki feministki, jeszcze nie daj Boże spod wizytówki wigilijnej aborcji i nieudanej nauczycielki. Kościół też oczy w słup, bo niby genderki potępiają pedofilię a tu masz.. wanienka, rączka i niech się dzieciak przysposabia.

Po fali jazd w mediach i kompromitacji na własne żądanie, przyszedł czas na robienie z siebie ofiar nagonki Kościoła i pisania donosów.. oczywiście na Kościół. Nie będę powtarzała się -temat działalności stowarzyszeń rodziców poruszyłam tu- ale dodam, że ofiarą donosów feministek padły te stowarzyszenia, ponieważ korzystają z dotacji UE, a ta równość ma wpisaną w swoje istnienie.

A skoro równość to musi być gender, a skoro gender to jak to tak, że katolicy biorą dotacje.. I ośmieszone genderki piszą do NIK i żądają kontroli: jak to możliwe by katolickie stowarzyszenia wiedziały co to równość bez zaglądania dzieciakom tu i tam i przebierania chłopców w sukienki?

Dzień po dniu słyszymy histeryczne kompozycje: kościół-Afganistan-macica-gender, kościół-Afganistan-macica-gender, kościół-Afganistan-macica-gender..

Do tego aktu samozagłady brakuje genderkom skargi do PE, coś na wzór Skargi Lemańskiego do Watykanu. Tak jak Papieżowi gałki zrobiły się jak spodki gdy zapoznał się z martyrologią Lemańskiego, tak pewnie i w Brukseli posłowie zastygną z wrażenia gdy zapoznają się z radosnymi wywiadami Środy, Grodzkiej czy Szczuki udzielanymi w TVN czy Radiu Zet.

Lemański poległ - nikt o nim nie pamięta, antyklerykalne portale już go nie cytują. Wkorzystany i Porzucony gdzieś jest, nie wiadomo gdzie. Genderki jako trampolinę do wybicia się ku sławie wybrały Wasze dzieci. Potem o nich zapomną, pozostawiając Was ze skutkami swojej zabawy.

Nie pozwólcie na to.

I na koniec uwaga: Feministki genderówki chcą karmić nastolatki tabletkami antykoncepcyjnymi, ale same ich nie wezmą. Młoda dziewczyna może zrobić rybkę na wiadomość o przypadkowej ciąży. Ale stara oświecona wyga nie musi robić ze swojego niezapowiedzianego brzucha szoł w mediach.  

Aż nie wypada i jest żenująco śmieszne.


.